Vilnius Cup 2017

Mūsų klubo sportininkai vakar lapkričio 11 dieną gerai pasirodė ,,Vilnius Cup 2017“ varžybose:
Ugnė Janušauskaitė (12-14 m. ) – pirma vieta, nugalėjo 2 -jas sportininkes iš Sant – Peterburgo;
Ūla Jarulytė ( 7-9 m. ) – antra vieta, laimėjo prieš sportininkę iš Šiaulių;
Povilas Morkūnas (12 -14 m. ) – antra vieta, nugalėjo Baltarusijos ir Rusijos sportininkus, finale pralaimėjo Rusijos sportininkui po pratesimo;
Matas Janušauskas (7-9 m. ) – trečia vieta, nugalėjo sportininkus iš Klaipėdos ir Kauno, pralaimėjo Baltarusijos sportininkui;
Justinas Kybartas (12-14 m. ) – trečia vieta, pralaimėjo sportininkui iš Sant – Peterburgo (Rusija);
Dovydas Šlimas (12-14 m. ) – trečia vieta, pralaimėjo sportininkui iš Baltarusijos.
Dar dėl medalių kovojo Augustinas Jerešiunas, Rokas Baranauskas, Ąžuolas Jokubauskas.
Kitos varžybos, bus Klaipėdoje ,,Klaipėda Cup 2017″.