VILNIAUS TAURĖ – 2016

Mūsų klubo sportininkai šį savaitgalį lapkričio 12 diena dalyvavo Taekwondo varžybose – Vilniaus taurė 2016. Visi narsiai kovojo, ypatingai gerai sekėsi:
Ugnei Janušauskaitei iškovojo 1-ają vietą, įveikė dvi varžoves – rusę ir baltarusę!

Mantui Budriui pavyko užimti 2-ąją vietą, įveikė rusą, tačiau pralaimėjo latviui!

Justinas Kybartas nors pralaimėjo labai pajėgiam rusui, tačiau iškovojo 3-ąją vietą!

Sekanti mūsų išvyka bus į Vokietija, Reutlingenas – Creti Cup. Labai pajėgus turnyras į kurį atvažiuoja vidutiniškai dvidešimties šalių sportininkai. Iš mūsų klubo važiuoja Ugnė Janušauskaitė, Mantas Budrys, Orestas Žiupsnys, Mantas Butkus. Povilas Morkūnas, Justinas Kybartas ir Dovydas Šlimas. Palinkėkim jiems sėkmės!