CRETI CUP 2018 Voketija Reutlingenas

Mūsų klubo sportininkai sausio 20 dieną dalyvavo taekwondo varžybose Vokietijoje Creti Cup 2017 (Reutlingenas) .
Varžybose dalyvavo 62 komandos iš 12 šalių.
Klubui atstovavo:
Orestas Žiupsnys senjor -74kg (pirmą kartą už suaugusius)
Ugnė Janušauskaitė junior -44 kg (pirmą kartą už jaunių)
Povilas Morkūnas kadet -57kg
Justinas Kybartas kadet -45kg
Dovidas Šlimas kadet -53kg
Povilas Morkūnas užėmė 1 vietą( nugalėjo Šveicarijos ir Čekijos atstovus). Dovydas Šlimas užėmė 2 vietą ( nugalėjo du vokiečius).
Ugnė Janušauskaitė ir Justinas Kybartas pralaimėjo šio turnyro čempionams.

 

Vilnius Cup 2017
Mūsų klubo sportininkai vakar lapkričio 11 dieną gerai pasirodė ,,Vilnius Cup 2017“ varžybose:
Ugnė Janušauskaitė (12-14 m. ) – pirma vieta, nugalėjo 2 -jas sportininkes iš Sant – Peterburgo;
Ūla Jarulytė ( 7-9 m. ) – antra vieta, laimėjo prieš sportininkę iš Šiaulių;
Povilas Morkūnas (12 -14 m. ) – antra vieta, nugalėjo Baltarusijos ir Rusijos sportininkus, finale pralaimėjo Rusijos sportininkui po pratesimo;
Matas Janušauskas (7-9 m. ) – trečia vieta, nugalėjo sportininkus iš Klaipėdos ir Kauno, pralaimėjo Baltarusijos sportininkui;
Justinas Kybartas (12-14 m. ) – trečia vieta, pralaimėjo sportininkui iš Sant – Peterburgo (Rusija);
Dovydas Šlimas (12-14 m. ) – trečia vieta, pralaimėjo sportininkui iš Baltarusijos.
Dar dėl medalių kovojo Augustinas Jerešiunas, Rokas Baranauskas, Ąžuolas Jokubauskas.
Kitos varžybos, bus Klaipėdoje ,,Klaipėda Cup 2017″.
Taekwondo Juniorų Europos čempionatas 2017

Taekwondo klubo ,,Tajanas“ sportininkai Orestas Žiupsnis ir Mantas Budrys dalyvavo lapkričio 2-5 dienomis Juniorų Europos čempionate Kipre Larnaka.
Mantas pralaimėjo sportininkui iš Danijos ( Danas 5 vieta),
Orestas turėjo pripažinti Graikijos sportininko pranašumą (Graikas 3 vieta).

Taekwondo kadetų Europos čempionatas

Klubo „Tajanas“ sportininkai dalyvavo spalio 4-8 dienomis Taekwondo kadetų Europos čempionate Budapėštas Vengrija (amžius 12-14 metų).
Mūsų sportininkai turėjo pripažinti savo priešininkų pranašumą. Ugnė Janušauskaitė pralaimėjo sportininkei iš Serbijos (serbė užėmė 5 vietą iš 28 sportininkių).
Povilas Morkūnas pralaimėjo sportininkui iš Ukrainos (ukrainietis užėmė 2 vietą iš 32 sportininkų).