Lietuvos taekvondo čempionatas 2015

Kovo 28 dienaVilniuje vyko 16-tasis atvirasis Lietuvos taekvondo čempionatas, į kurį susirinko 260 sportininkų iš 8-ių šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Jungtinių Arabų Emyratų)

taekwondo klubo Tajanas sportininkai iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medalius

Pagrindinis dėmesys buvo nukreiptas į trys Lietuvos sportininkus, kurie atstovaus Lietuvai suaugusių pasaulio čempionate Rusijoje gegužės mėnesį. Tai – musu klubo sportininke Gabija Janušauskaitė (Tajanas Kaunas} Šiauletis Aurimas Klemas, Kauniete Gerda Gaižauskaitė

Kaunietė (Tajanas)G. Janušauskaitė jaunimo kategorijoje iki 63 kilogramų laimėjo prieš Ariną Mitroscenko iš Latvijos, o finale pranoko Vilniaus sportininkę Aistę Tatariūnaite.

Orestas Žiupsnys laimejo 3 kovas – 1 vieta, Mantas Budrys finala laimejo 2:0 – 1 vieta,
Juste Norinkevičiūtė ir Kamilė Dapkevičiūte iškovojo 2 vieta, Laurynas Šiumeta ir Ugnė Janušauskaite iškovojo 3 vietas